Daleka podróż z dzieckiem? Jakie korzyści daje Ci parking blisko lotniska w Pyrzowicach?

Nie wiesz, czy zdecydować się na wykupienie miejsca parkingowego wokół lotniska w Katowicach – Pyrzowicach? Nie musisz już wybierać między komfortową podróżą a spokojnymi wakacjami. Twój samochód będzie bezpieczny przez cały okres Twojej nieobecności. Poznaj największe korzyści, które przyniesie Ci wybór strzeżonego parkingu!

Wygodna podróż na Twoich zasadach

Wybierając swój własny samochód jako środek transportu na port lotniczy, zaoszczędzisz sobie niekomfortowych przesiadek, pilnowania bagaży przez całą podróż czy ewentualnych opóźnień i stresu z tym związanego.  Wygodnie wsiadasz pod swoim domem i wysiadasz praktycznie pod drzwiami na terminal. To Ty także decydujesz o postojach i ich długości. Jest to także tańsze i zdecydowanie szybsze rozwiązanie niż wybór pociągu czy autobusu jako środka transportu na lotnisko. A to wszystko umożliwia strzeżony parking.

Jedzenie to ważna część każdej podróży

Co jeszcze może Ci zaproponować parking, który znajduje się obok lotniska w Katowicach – Pyrzowicach? Nie ważne czy jesteś  przed podróżą, czy właśnie wracasz do domu. Dobrze jest zregenerować siły i zjeść coś pysznego! Przy parkingu strzeżonym znajduje się restauracja Atmosfera, która serwuje zarówno tradycyjną, polską kuchnię (m.in. pierogi, golonka czy rolada śląska), dania włoskie (spaghetti w kilku postaciach) oraz pieczone i smażone ryby. W menu znajdują się również dania wegetariańskie. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie.

Strzeżony parking to spokojny wyjazd

Niezależnie od tego czy wyjeżdżasz na kilkudniowy wyjazd służbowy, czy na dwutygodniowe wakacje – wybór strzeżonego parkingu przy lotnisku w Pyrzowicach zagwarantuje Ci spokojny wyjazd. Dzięki dwudziestoczterogodzinnej ochronie, monitoringowi oraz dodatkowemu ubezpieczeniu samochodu podczas jego postoju na terenie parkingu będziesz miał pewność, że zastaniesz auto w takim samym stanie, w jakim je zostawiałeś.