Gdzie zorganizować udaną imprezę okolicznościową w okolicy Warszawy?

Wraz z rozwojem wspaniałych pensjonatów, resortów i rozbudowanych kompleksów hotelowych, coraz częściej osoby chcące zorganizować udaną imprezę okolicznościową decydują się na to, aby szukać odpowiedniego do tego celu obiektu poza miastem. Jeśli tylko dojazd do wyjątkowego i atrakcyjnego obiektu nie jest zbytnio skomplikowany- warto taką możliwość rozważyć. Wobec tego, gdzie zorganizować imprezy okolicznościowe pod Warszawą, które obiekty warto odwiedzić już dziś i gdzie dokonać rezerwacji?

Piękny obiekt, który od razu każdego wprawia w zachwyt

Dzięki temu, że decydujemy się na organizację naszego eventu poza miastem, bardzo często będziemy mogli wybierać spośród obiektów zlokalizowanych w malowniczych okolicznościach przyrody. Tak jest chociażby w przypadku Talarii- obiekt ten znajduje się pod Warszawą i jest otoczony 25 hektarowym parkiem, w którym można odpoczywać, spacerować i spędzać czas. W parku można nie tylko obcować z przyrodą, ale też podziwiać liczne stawy. Obiekt ten organizuje przyjęcia okolicznościowe niezależnie od okazji- zarówno wesela, bankiety, imprezy pod Warszawą, komunie, jubileusze oraz chrzciny.

Resort z zachwycającym pałacem

To, co najmocniej wyróżnia ten obiekt spośród innych to wspaniały, robiący ogromne wrażenie XIX- wieczny pałac, który jest integralną częścią całego kompleksu. Zdjęcia z tego wyjątkowego miejsca można już teraz zobaczyć przeglądając galerię fotografii na stronie talaria.pl. Obiekt dysponuje 53 miejscami hotelowymi, dostępna jest też tutaj rozbudowana strefa SPA, co ma ogromne znaczenie w sytuacji, kiedy oprócz samej imprezy chcielibyśmy naszych gości przenocować lub też jeśli organizowany event jest kilkudniowy. Wnętrza kompleksu są eleganckie i stylowe- utrzymane w klimacie samego pałacu, który prezentuje się fenomenalnie.

Stylowe restauracje do dyspozycji gości

Jednym z najładniejszych miejsc na terenie całego kompleksu jest sala restauracyjna First Lady. Posiada ona stylowy kominek oraz niesamowity wystrój. Warto jednak mieć na uwadze, że kompleks posiada całe zaplecze gastronomiczne w postaci nie jednej a trzech restauracji- obok sali First Lady znajdziemy tu także restaurację Sophie i Susanne. Zastanawiając się, gdzie zorganizować imprezy okolicznościowe na pewno warto wziąć pod uwagę także fakt, że na terenie kompleksu znajduje się także bar Catherine. Przylegająca do obiektu niesamowita oranżeria to nie tylko zjawiskowo piękne miejsce z naturą w tle, ale i biblioteka połączona z salą konferencyjno- eventową. Jest ona w stanie zmieścić nawet 180 uczestników organizowanego wydarzenia.

Specjalna oferta organizacji imprezy

Co bardzo ważne, hotel ten posiada spore doświadczenie w organizacji różnych imprez- od tych integracyjnych przez okolicznościowe, aż po konferencje, szkolenia i spotkania typowo biznesowe. Możemy więc liczyć na wyczerpującą ofertę wielokrotnie sprawdzoną w praktyce, która gwarantuje to, że nasza impreza będzie udana.

Zapraszamy https://www.talaria.pl/spotkania/rodzinne