Prezent na pępkówkę

Jeśli naszej koleżance właśnie urodziła się przepiękna córeczka lub syn, z pewnością zastanawiamy się, co kupić, aby sprawić im największą przyjemność.

Zawsze trafionym strzałem będą eleganckie śpioszki, które przydadzą się na każdą poważną okazję, taką jak urodziny czy imieniny kogoś z rodziny. Doskonały prezent na narodziny dziecka to także oczywiście bardziej podstawowe elementy wyposażenia każdej wyprawki, jak gryzaczki, butelki, ogrzewacze do mleka czy wyparzacze butelek.

Kiedy jednak decydujemy się na zakup, jakim są eleganckie ubranka dla dzieci, warto kupować ubranka na wyrost – dzięki temu będziemy mieć pewność, że posłużą jeszcze pewien czas, albo przydadzą się w przyszłości. Nie warto kupować ubranek na rozmiar idealnie zgodny z centymetrami malucha – szybko z nich wyrośnie! Jest nawet prawdopodobieństwo, że wyrośnie z nich wcześniej, niż ten prezent dostarczymy.

Dla niemowląt najlepszym prezentem z zabawek są oczywiście wszelkie gryzaczki oraz karuzele, które można powiesić nad łóżkiem. Można także pomyśleć o zakupie wyjątkowego pluszaka, który stanie się przyjacielem dziecka na długie lata. Wybierajmy zawsze produkty najlepszej jakości i sprawdzajmy, czy nie posiadają elementów, które można łatwo wchłonąć lub zjeść. Dodatkowo, czy nie były farbowane barwnikami, jakich spożycie może powodować dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Markowe produkty renomowanych firm to gwarantują, jednak wszelkie chińskie podróbki nie są najlepszym pomysłem.

W ostateczności, jeśli nie wiemy, co kupić młodym rodzicom, warto się zapytać – z pewnością odpowiedzą na to pytanie, a my będziemy mieć pewność, że trafiliśmy w punkt.