Moje maleństwo – centrum mojego świata

Moment narodzin to przełom w życiu każdego człowieka. Dla niektórych świat wywraca się do góry nogami, a dla innych na nich staje. Chwila ta wywołuje gigantyczny wzrost odpowiedzialności za małą osóbkę. Pragniemy, aby miała wszystko co najlepsze.

Zaczynamy od przygotowania wystroju pokoju. Niejednokrotnie w ostatnim momencie przemalowujemy ściany z różowego na niebieski np. kiedy okazuje się, że planowana córa jest synkiem niespodzianką. Takie historie znają niemal wszyscy. Krążą wśród znajomych i rodziny, powtarzane do znudzenia przy okazji kolejnych rozwiązań.

Następnym etapem jest zakup całej wyprawki łóżeczka, pościeli, wózka, butelek i najważniejszych ubranek. Niektórzy zaopatrują się w second handach. Innych interesują tylko i wyłącznie nowe, markowe ubranka dla niemowlaka z pierwszej ręki.
Każdy wybór jest trafny. Ważne, żeby były dobrej jakości, przyjemne dla skóry. Szczególnie polecane są materiały w 100% z bawełny lub dużą jej domieszką

Ostatnio popularnym trendem są ekologiczne ubranka dla niemowląt i dzieci. Rodzice powracają do dawnych zwyczajów i chętniej kupują odzież z bambusa, jedwabiu, bawełny organicznej. Niektóre rodzaje bawełny mają specjalne właściwości. Zatrzymują ciepło zimą, chłodzą latem. Posiadają właściwości samoczyszczące i hipoalergiczne.

Bogaty wachlarz kolekcji proponowanych przez firmy produkujące naturalną odzież z pewnością zadowoli oczekiwania rodziców. Odnajdziemy nie tylko eleganckie ubranka dla dzieci, ale również sportowe, w stylu vintage. Wszystkie posiadają metki, a na nich oprócz rozmiaru, wyszczególniony skład i rodzaje materiałów.