Kilka słów o mnie

„Nikt mi nie powiedział, że to (bycie mamą) będzie tak trudne. To zabiera mi mnóstwo energii, ale to kocham. Naprawdę cieszę się każdym momentem. I choć to nie jest tak idylliczne jak wszyscy ci mówili, nie jest też tak straszne, jak ostrzegali”.

Cześć! Mam na imię Róża i od 2 lat jestem pełnoetatową mamą Patryka, a w międzyczasie pracuję zawodowo jako specjalista do spraw marketingu internetowego. Opieka i wychowanie dwulatka to zajęcie z nielimitowanym czasem pracy, jednak wynagrodzenie jakim jest uśmiech i miłość dziecka są o wiele cenniejsze niż jakakolwiek pensja.

Zaczęłam pisać mojego bloga będąc w ciąży, brakowało mi bowiem w internecie miejsca, które rzetelnie mówiłoby o macierzyństwie. W całym morzu parentignowych blogów i portali nie znalazłam nic dla siebie, a wiele rad umieszczanych na forach było jakby wyjęte z Grimoire’ów (magicznych ksiąg).

Obecnie oczekujemy z mężem narodzin naszej drugiej pociechy – Anieli (jestem w siódmym miesiącu), moja druga ciąża jest zupełnie odmienna niż pierwsza, dała mi wiele nowych doświadczeń, którymi także chcę się z Wam podzielić.

Na blogu piszę o ciąży, porodzie, dzieciach, ich pielęgnacji i wychowaniu. Znajdziecie tutaj wiele rad, które sprawdziłam na własnym przykładzie oraz takich, do których sama doszłam, będzie też kilka ogólnym refleksji o macierzyństwie.

Dodaj komentarz